služby a pobyty pro školy 

Školy v přírodě a lyžařské kurzy - sportovní soustředění 

Pro Vaše pobyty jsme připraveni po celý rok. Můžete nás využít pro adaptační pobyty, školy v přírodě i lyžařské kurzy. Různá sportovní soustředění nebo zájmové skupiny, případně dětské tábory. Nabízíme celodenní stravování. Možná i výpomoc s programem. Můžeme nabídnout známého dopravce, nebo Vám odvést zavazadla při cestování veřejnou dopravou. Vstřícné jednání. Přesné ceny s předstihem bohužel v současné době nejsme schopni stanovit. Vše dohodou.

Chata pod Kloboukem - celoroční vyžití v Karlově pod Pradědem, kapacita 13 pokojů (58 lůžek) s vlastním sociálním zařízením, klidná poloha mezi lyžařskými sjezdovkami a turistickými trasami. (orientačně cena zimních kurzů 900,-Kč/den-plná penze, jaro a podzim 800,-Kč/den-plná penze).

Ubytovna Jitřenka - celoročně Karlov pod Pradědem, poloha přímo pod sjezdovkou. Pokoje různých velikostí 3-13 lůžek, sociální zázemí společné na chodbě. Velká společenská místnost. Vhodné pro školy a různé skupiny, přes léto tábory. (orientační cena zimních kurzů 850,-Kč/den)

Chatová osada Chatrek - areál na břehu rybníka mezi obcemi Strmilov a Kunžak. Blízkost Jindřichova Hradce nebo Telče. Máme 24 čtyřlůžkových chatiček, hlavní budovu s jídelnou, společenskou místností a hernou. Hřiště, pink-ponk, prolézačky, trampolína, lanový parčík atd. Lodičky k dispozici. Pro školy vhodné květen, červen a září, říjen. O prázdninách možnost ve vybraných termínech různé soustředění případně dětský tábor.


Zrušení rezervace nebo objednávky méně než 14 dní před začátkem pobytu není možné, bude účtováno 100% ceny za objednané služby. Služby jsou již zajištěny. Při zrušení v rozmezí 15dní až 35dní před začátkem bude účtováno 70% z ceny objednaných služeb. Při dřívějším zrušení již dohodnutého termínu 50% z ceny objednaných služeb. 


Lyžařská škola - výuka lyžování pro školy, školky a skupiny

Ski Bombík - nabízíme a připravíme různé výukové programy na míru pro Vaše žáky. Délku a obsah kurzu domluvíme při osobní schůzce. Kurzy mohou probíhat jednofázově nebo dvoufázově s přestávkou na svačinu nebo oběd, který dokážeme zajistit. Děti umíme vybavit kompletní lyžařskou nebo snowboardovou výbavou. Děti si můžeme vyzvednout v dohodnutou dobu u Vás ve škole a po výuce opět přivést. Kurz může probíhat v libovolných intervalech.